کمد لباس و طرح های مختلف آن

یکی از مهمترین لوازم شخصی هر فرد لباس هایش است ، پس باید در جایی مناسب نگهداری شود تا منجر به آسیب و کاهش طول عمر آن نگردد .

لباس 67

همه ما دوست داریم کمد هایی زیبا داشته باشیم ، تا علاوه بر حفظ نظم به زیبایی دکوراسیون نیز کمک کند مهمتر از همه زمان کمتری برای جست و جو برای پیدا کردن لباس ها صرف کنیم .پس یک کمد لباس خوب باید از طبق بندی خوب و استور بندی مناسب برخوردار باشد .

لباس 2

امروزه خانه های جدید و مدرن کمد های لباس را درون اتاق خواب ها جای نمی دهند و برای لباسها اتاقی جدا میسازد این اتاق فضای زیادی را به خود اختصاص نمیدهد حدودا 3 الی 4 متر برای این اتاق کافیست. اما در زیبایی خانه و نطم آن بسیارتاثیر گذار است.

لباس 3

مسلم است در خانه های بزرگتر و با تجملات بیشتر ابعاد اتاق لباس هم بیشتر میشود و در آن از امکانات و وسایل بیشتر با تنوعی گسترده تر برای کمدلباس استفاده میکنند.کمد لباس معمولا از بخش های زیر تشکیل میشود:میله رگال، طبقه بندی متفاوت، کشوهای بازشونده که دارای محل هایی برای قراردادن جوراب، کراوات، حوله، انگشتر و… می باشد.

لباس 4

از قدیم بیشتر کمدلباسها از جنس چوب بوده اند یا طرح داشته اند و بهترین گزینه ای است که برای جنس کمد توصیه می شود.اما خود چوب هم از لحاظ جنس و کیفیت دارای درجات و سطوح متفاوتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید و میزان خلوص و مرغوبیت آن را از فروشنده یا سازنده آن جویا شوید. امروزه برای ساخت کمد به تناسب سبک های مدرن و نو ظهور از مواد و اجناس دیگری از pvc و ورق های mdf و higlass استفاده می شود.

لباس 5

هنگام خرید کمد لباس حتما به جنس آن ، لولا ها،قفسه ها، ریل کشو ها،دستگیره ها و … توجه کنید.

لباس 7

 

لباس 23

منبع: دی ایران

سرویس خواب و خرید تختخواب

خرید مبل و مبلمان راحتی از تولیدی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.