مدل میز مبل در طرح های متفاوت با قیمت های متفاوت بهمراه تصاویر آنها

مدل میز مبل هر ساله در حال تغییر می باشد و دارای مدل های متفاوتی برای همه سلیقه ها است . میز و مبل های زیادی برای انتخاب وجود دارد که میتوان در هر مدلی که می خواهیم آنها را انتخاب و خریداری نماییم .

مبل ها امروزه دیگر یکی از مهمترین لوازم اتاق نشیمن شما می باشد که در ابعاد و تعداد نفرات متفاوت می توانید آنها را خریداری نمایید . حتی اگر دارای منزل کوچکی می باشید می توانید از مبل هایی با ابعاد کمتر استفاده کنید .

همچنین بخوانید : میز جلومبلی مدرن در مدلهایی جذاب با رنگهایی بسیار زیبا+تصاویری از مدلهای مدرن

در منازلی که دارای فضای آپارتمانی می باشند می توان از مبل های ال استفاده کرد و وسایل اتاق نشیمن خود را تکمیل نمود . این مبل ها را می توانید در فروشگاه های مختلف اینترنتی خریداری نمایید .

فروشگاه دی ایران نیز یکی از فروشگاه های اینترنتی می باشد که مدل های مختلف مبل را می تواند در اختیار شما قرار دهد . این فروشگاه به دلیل داشتن تنوع بسیار زیاد در محصولات خود می تواند نیاز تمامی مشتریان خود را براورده نماید .

این فروشگاه بازدید حضوری ندارد و برای راحتی خریداران تمامی مشخصات کالاها را در کنار آنها قرار می دهد . دی ایران دارای انواع مختلف مبل های سلطنتی ، راحتی و… می باشد .

همچنین بخوانید : قیمت مبلمان اداری برای مدل های مختلف بهمراه تصاویر مختلف آنها

حتی شما می توانید برای ادارات خود از این فروشگاه وسایل مربوط به چیدمان و دکوراسیون را خریداری نمایید . برای داشتن یک فضای زیبا در میان محل کار و منزل خود می توانید از مجله اینترنتی دکورمد دیدن فرمایید .

در زیر برای شما نمونه هایی از میز و مبل های مختلف را قرار می دهیم تا بتوانید از میان آنها یکی را انتخاب نمایید و در وقت خود صرفه جویی کنید :

مدل میز مبل :

مبل ال جدید پانیذ

مدل میز مبل

مبل راحتی مدرن اسپرت زارا

مدل میز مبل

میز عسلی سه تکه – V260

مدل میز مبل

میز عسلی معرق ۴ تکه – V114

مدل میز مبل

برای مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.