مدل میز غذاخوری بهمراه تصاویر و مشخصات کامل میز های ناهارخوری متنوع

مدل میز غذاخوری تاثیر بسزایی در دکوراسیون آشپزخانه شما دارد که در مدل های مدرن ، کلاسیک ، جنگلی ، نیمکت دار و … انتخاب می شود که دارای مشخصات و قیمت های متفاوتی با یکدیگر می باشند .

میز های ناهارخوری دارای جنس های متفاوتی می باشند و دی ایران سعی خود را داشته تا در تولید این میز های ناهارخوری زیبا از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده نماید و بهترین و زیبا ترین مدل های میز های ناهارخوری را در اختیار خریداران قرار دهد .

همچنین بخوانید : میز ناهارخوری چوبی گرد در قیمت های مناسب بهمراه تصاویر مدل های مختلف

میز های غذاخوری در تعداد نفرات متفاوتی سفارش داده می شوند و می توانید مدل های مختلفی از این میز ها را از این سایت با تنوع بالا خریداری نمایید .

جنس میز های ناهارخوری این سایت از ام دی اف ، روس ، راش و چوب های جنگلی می باشد که بهترین نوع چوب می باشند و دارای برش های بسیار منظم و دقیق هستند .

صندلی های مورد استفاده برای این محصول نیز از بهترین نوع مواد اولیه ساخته می شوند و می توانید مدل های صندلی متفاوتی را با میز ناهارخوری متنوع انتخاب نمایید .

همچنین بخوانید : قیمت میز ناهارخوری ۸ نفره در مدل های متنوع فروشگاه اینترنتی دی ایران

جنس پارچه و اسفنج مورد استفاده در این میز ناهارخوری از بهترین جنس می باشد و ماندگاری بسیار بالایی برای شما بهمراه دارد . رنگ های پارچه های این صندلی ها نیز دارای تنوع بسیار بالایی می باشد .

برای داشتن یک منزل شیک و خاص می توانید از مجله اینترنتی دکورمد استفاده نموده و طرح های خاصی را در منزل خود داشته باشید . این مجله اینترنتی دارای مدل های بسیار متنوع می باشد .

 

مدل میز غذاخوری :

 

میز ناهار خوری ام دی اف – N125

مدل میز غذاخوری

میز غذاخوری کلاسیک سم آهویی

مدل میز غذاخوری

برای مشاهده مدل های بیشتر از این محصول کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.