مدل سرویس خواب شیک در انواع گوناگون با مدل های بسیار مناسب

مدل سرویس خواب شیک در مدل های بسیار جدید و متنوع همراه با قیمت های بسیار مناسب را می توان از دی ایران درخواست نمود این سرویس خواب شامل ست آرایشی بسیار زیبا در طرح های متفاوت و زیبا می باشد و می توانید آنها را بهمراه تختخواب خود سفارش دهید .

سرویس خواب هایی که در سایت دی ایران مشاهده می کنید شامل سرویس خواب های دو نفره و تک نفره می باشند که دارای پاتختی مرتبط و لوازم دیگر می باشند که شما می توانید آنها را بهمراه تختخواب خریداری نمایید .

سرویس خواب هایی که در این سایت برای شما خریداران قرار گرفته در مدل های سلطنتی ، کشو دار ، جدید ،کلاسیک و … عرضه می شود که شما متناسب با فضای چیدمان اتاقتان می توانید آنها را خریداری نمایید .

در برخی از سرویس خواب ها قسمتهایی از چرم به کار برده شده که رنگ آنها و رنگ خود تختخواب برای شما تا حد امکان قابل تغییر می باشد . این تختخواب ها از مواد اولیه بسیار مرغوب برای شما تهیه شده اند و شما می توانید خوشخواب و تشک مربوط به تختخوبتان را از این فروشگاه خریداری نمایید .

قیمت های این سایت بسیار مناسب می باشد بطوریکه می توانید اختلاف قیمت را در فروشگاه های دیگر احساس نمایید . همچنین کالاهای خریداری شده از این فروشگاه بصورت رایگان برای شما ارسال می شود .

مدل سرویس خواب شیک :

سرویس خواب اسپرت – T169

مدل سرویس خواب شیک

سرویس خواب مدل T169  صد در صد از MDF ساخته شده است و به صورت یکپارچه توسط روکش ضدخش pvc پوشانده شده است.

این سرویس خواب شامل تخت خواب دو نفره ( با عرض ۱۶۰ سانتیمتر ) + دوعدد پاتختی + ست میز آرایش ورنی.

سرویس خواب دو نفره اوپیروس

مدل سرویس خواب شیک

سرویس خواب دو نفره اوپیروس از نمونه های پر فروش دی ایران میباشد که از نظر کیفیت و ظاهر پرطرفدار است. این سرویس خواب دو نفره شکیل از ملامینه ضدخش ساخته شده است.

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.