قیمت کاناپه راحتی بهمراه تصاویر متنوع از مدل های مختلف در سایت اینترنتی

قیمت کاناپه راحتی در سایت های مختلف و همچنین در خرید هایی که بصورت حضوری انجام می گیرد با یکدیگر دارای تفاوت می باشد که معمولا افراد به دنبال منابعی برای خرید های خود در ارزانترین حالت می باشند .

فروشگاه اینترنتی دی ایران دارای مدل های متنوعی از لوازم چوبی می باشد که خریداران را به خود جلب می کند این فروشگاه اینترنتی محصولات منزل خود را در ارزانترین حالت ممکن برای خریداران اینترنتی به اشتراک می گذارد .

همچنین بخوانید : مبل راحتی کلاسیک در جدیدترین طرح های سال را با قیمت های مناسب تجربه کنید

کاناپه ها وسایلی برای زیبایی ظاهر منازل می باشند که در رنگ های متفاوت برای خریداران در سایت های اینترنتی قرار می گیرند . این مبل های راحتی از جنس های بسیار با کیفیتی ساخته می شوند که ماندگاری زیادی را به این لوازم می بخشد و باعث می شود تا مدتی نیاز به خرید مبل های راحتی نداشته باشید .

شما می توانید در کنار خرید مبل راحتی ، میز های جلو مبلی و عسلی را خریداری نمایید . جنس میز های عسلی و جلومبلی که می توانید در کنار این مبلمان ها خریداری نمایید از راش و یا روس می باشد که دارای رنگ های متنوعی نیز هستند .

همچنین بخوانید : جدیدترین مبل راحتی با قیمت در طرح های متنوع و کاملا جدید+تصاویر

رنگ پارچه های مورد استفاده در مبل های راحتی که در این فروشگاه اینترنتی قرار می گیرند قابل تغییر می باشد همچنین می توانید جنس این پارچه ها را هم به سلیقه خود تغییر دهید .

شما می توانید برای داشتن منزلی زیبا و اطلاع از اصول چیدمانی از مجله اینترنتی دکورمد کمک بگیرید .

قیمت کاناپه راحتی :

 

مبل راحتی اسپرت اسکار ۲

مبل راحتی اسپرت اسکار ۲ یک مبل زیبای کلاسیک است. ای مبل دارای دوخت تمیز و کیفیت بالایی در اجناس به کار برده در آ ن میباشد. تشک های کف این مبل ساخته شده با اسفنج میباشد که به راحتی نشست نمیکند و فرو نمیرود.

قیمت کاناپه راحتی

مبل راحتی مدرن جدید اقلیما

قیمت کاناپه راحتی

برای مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.