قیمت میز ناهارخوری ۸ نفره در مدل های متنوع فروشگاه اینترنتی دی ایران

قیمت میز ناهارخوری ۸ نفره در فروشگاه های مختلف متفاوت بوده و می توان تغییرات قیمت را در فروشگاه های مختلف احساس نمود . فروشگاه های دارنده این محصول شامل فروشگاه های حضوری و فروشگاه های اینترنتی می باشد .

در فروشگاه های اینترنتی همانطور که از نام آنها مشخص می باشد بازدید حضوری وجود ندارد و می توان در کنار محصول ها و کالاهایی که انتخاب می کنیم مشخصات کامل مربوط به آن محصول را مشاهده کنیم .

همچنین بخوانید : میز ناهارخوری ارزان در متنوع ترین حالت ممکن بهمراه تصاویر مدل های مختلف

از خصوصیات مثبت این فروشگاه اینترنتی می توان به تنوع بالای محصولات این فروشگاه اشاره کرد ، همچنین می توان محصول را به صورت رایگان به سرتاسر ایران ارسال کرده و آن را در بسته بندی های مطمئن تحویل گرفت .

این میز ناهارخوری ها ساخته شده از بهترین نوع چوب می باشند و می توانند مقاومت بالا و پایداری بالایی را برای شما به وجود بیاورند و تا مدت های طولانی از آن استفاده نمود .

همچنین صندلی های این میز های ناهارخوری دارای کیفیت بالایی می باشند و از جنس های باکیفیت پارچه برای خریداران در نظر گرفته شده اند . شما می توانید این میز های ناهارخوری را در رنگ های متنوع سفارش دهید . همچنین رنگ پارچه صندلی های این میز های زیبا قابل تغییر می باشند .

همچنین بخوانید : خرید اینترنتی میز ناهارخوری ۴ نفره در مدل های مختلف و به روز + تصاویر

برای داشتن منزلی زیبا همراه با دکوراسیونی جدید می توانید از مجله اینترنتی دکورمد استفاده نموده و طرح های زیبایی را برای منزل خود ایجاد نمایید .

قیمت میز ناهارخوری ۸ نفره :

میز ناهار خوری جدید ارکیده ۸ نفره -۲

میز ناهار خوری جدید ارکیده ۸ نفره مدل ۲ را می توانید در رنگ های رایج کالاهای چوبی سفارش دهید . همچنین می توانید رنگ بندی پارچه ها و قسمت چوبی صندلی را تغییر داده و بنا به سلیقه خود آن را سفارش دهید .

قیمت میز ناهارخوری 8 نفره

میز ناهارخوری جدید هشت نفره نیلوفر

قیمت میز ناهارخوری 8 نفره

برای مشاهده مدل های بیشتر از این محصول کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.