فروش میز مدیریت در مدل های متنوع با قیمت های استثنایی بصورت اینترنتی

فروش میز مدیریت به دو صورت اینترنتی و حضوری صورت می گیرد که هرکدام مزایای خاص خود را دارند اما اگر وقت کافی برای خرید اجزای اداره خود را ندارید می توانید به راحتی از فروشگاه های اینترنتی مانند دی ایران خرید نمایید .

این فروشگاه اینترنتی امکان بازدید حضوری ندارد و می توانید محصولات مورد نظر خود را در این فروشگاه یافته و خریداری نمایید زیرا دی ایران دامنه وسیعی برای انتخاب محصولات خود در اختیار شما  قرار می دهد .

همچنین بخوانید :طرح میز مدیریت متناسب با فضای اتاق کار شما در رنگ های متنوع بهمراه تصاویر

تمامی محصولات چوبی دی ایران به دلیل  استفاده مواد با کیفیت در ساختار آنها دارای مقاومت بالایی می باشند که ماندگاری بالایی دارند و مدت های زیادی را در کنار شما خواهند بود .

میز های مدیریتی دارای رنگ های متفاوتی می باشند که می توانید بر اساس دکوراسیون داخلی محل کار خود آنها را انتخاب نمایید جنس به کار برده شده در این میز های مدیریتی از ام دی اف و مواد مشابه می باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند .

همچنین بخوانید : انواع میز مدیریتی برای اشخاص اداری و رنگ هایی متناسب با دفتر محل کار شما +تصاویر

به نمونه هایی از این محصول توجه نمایید . ضمنا برای چیدمان کالاهای منزل خود در مدل های روز می توانید به مجله اینترنتی دکورمد مراجعه نمایید .

فروش میز مدیریت :

میز مدیریت کارمندی – MK102

فروش میز مدیریت

میز مدیریت مدرن – MK107

فروش میز مدیریت

میز اداری ال ۱۰۷ از ملامینه ضد خش و ضد آب ساخته شده است که قسمت ال آن سیار و دارای یک جای کیبورد و جای کیس میباشد . این میز شامل یک فایل چوبی سه کشو قفل دار است که در زیر میز قرا میگیرد . ابعاد این میز ۱۲۰ در ۶۰ و ابعاد ال آن ۸۰ در ۶۰ سانتیمتر میباشد.

برای مشاهده محصول های متنوع تر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.