سرویس تخت کودک در طرح های زیبا و مدرن مناسب برای اتاق خواب کودکان

سرویس تخت کودک دارای طرح ها و رنگ های زیبایی می باشد که به اتاق کودکان نشاط و شادی می بخشد و دارای مدل های متنوعیست . امروزه برای کودکان تختخواب ها به گونه ای می باشند که دکوراسیون اتاق خواب کودک را با طرح های خود تعیین می کنند .

همچنین طرح هایی برگرفته از کارتون ها وطرح برندهای مختلفی مانند آدیداس که کودکان به آنها علاقمند می باشند در فروشگاه دی ایران که نوعی فروشگاه اینترنتی می باشد برای خریداران در نظر گرفته می شود .

این تختخواب های کودکانه را می توانید از سراسر ایران سفارش داده و بصورت رایگان تحویل بگیرید ، همچنین این تختخواب های زیبای کودکانه در بسته بندی های منظم برای شما فرستاده می شوند .

همچنین بخوانید : قیمت تخت خواب کودک در طرح های مختلف بهمراه تصاویر واقعی آنها

هنگامی که خانواده ای دارای حداقل دو فرزند باشد و بخواهد برای هر کدام تختخوابی را سفارش دهد ممکن است با کمبود فضای مناسب مواجه شود ؛ فروشگاه اینترنتی دی ایران این مشکل را برای شما حل کرده است شما می توانید تختخواب های دو طبقه را برای فرزندان خود خریداری نمایید .

فروشگاه دی ایران به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید تختخواب های دو طبقه را در هر طبقه با طرح های مناسبی سفارش داده و دو سلیقه متفاوت را در این تختخواب ها در کنار یکدیگر داشته باشید .

تختخواب های این فروشگاه دارای محافظ می باشند . شما می توانید این تشک ها را مطابق با نیاز خود انتخاب نموده و بهمراه این تختخواب کودک سفارش دهید ، البته می توانیدوسایل دیگر سرویس خواب مورد نظر خود را نیز در کنار این محصول تحویل بگیرید وسایلی مانند کمد ، کشوهای زیر تخت و …

همچنین بخوانید : سرویس خواب اتاق نوزاد با رنگ هایی که برای اتاق کودک مناسب می باشند .

در زیر نمونه هایی از این تختخواب های زیبای کودکانه را برای شما قرار می دهیم تا تنوع محصولات را ، احساس کنید . برای داشتن اتاق خواب های زیبا همراه با دکوراسیون های جدید می توانید از مجله اینترنتی دکور مد الگو بگیرید .

سرویس تخت کودک :

سرویس خواب نوزاد پرنسس :

سرویس تخت کودک

سرویس خواب نوجوان – k705 :

سرویس تخت کودک

برای مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.