ساعت ایستاده سلطنتی مکمل منازلی با دکوراسیون سلطنتی در مدل های متنوع

ساعت ایستاده سلطنتی صرفا برای منازلی با دکوراسیون سلطنتی استفاده نمیشود بلکه می توان در منازلی که چیدمان غیر مرتبط با اشیا سلطنتی دارند نیز استفاده کرد و در رنگ های مختلفی که مورد نظر هر خریداریست موجود می باشد .

این ساعت ها دارای ظرافت بالایی می باشند که زیبایی فراوانی را به آنها بخشیده است و باعث تنوع بالای این محصول می شود . ساعت های ایستاده دارای جنس های  مختلفی می باشند که می توان آنها را با قیمت های متفاوت سفارش داد .

همچنین بخوانید : عکس ساعت ایستاده برنز به همراه خریدساعت ایستاده وارسال رایگان به سراسرایران

یکی از فروشگاه های اینترنتی که می تواند ساعت های مختلف را در جدید ترین مدل های روز برای شما داشته باشد و شما با هر سلیقه ای بتوانید از آن استفاده کنید . فروشگاه دی ایران می باشد که فروشگاهی اینترنتیست .

دی ایران بازدید حضوری ندارد ولی مشخصات کالاهای خود را بصورت دقیق در اختیار خریداران قرار می دهد تا بتوانند مقایسه ای در زمینه جنس ، مدل و قیمت این ساعت های ایستاده داشته باشند .

همچنین بخوانید : انواع مدل ساعت ایستاده و نقش آنها در زیبایی دکوراسیون منزل شما

یکی از امتیاز های مثبت این فروشگاه ارسال رایگان کالاهای خود برای خریداران است و قیمت های مناسبی را برای کالا های خود در نظر می گیرد که بسیار مناسب می باشد . شما می توانید برای داشتن منزلی با دکوراسیون زیبا و جدید از مجله اینترنتی دکورمد الگو برداری نمایید .

ساعت ایستاده سلطنتی :

ساعت ایستاده ایتالیایی طلایی

ساعت زیبایی که در تصویر مشاهده میکنید ساعت ایستاده فانتزی طلایی میباشد که در رنگهای کرم و قهوه ای نیز موجود است. این ساعت در مکانهایی مانند رستوران، کافی شاپ و سالن منزل هایی که باسلیقه بسیار چیده می شوند زیبا جلوه میکند.

ساعت ایستاده سلطنتی

ساعت ایستاده – A180

ساعت ایستاده سلطنتی

برای مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.