ساعت ایستاده برنجی دارای نازلترین قیمت در فروشگاه اینترنتی بهمراه تصاویر

ساعت ایستاده برنجی یکی از لوازم تزیینی منازل می باشد که دارای مدل های متنوعیست و گاها می توان ساعت های ایستاده را در جنس های دیگر نیز مشاهده نمود و برای منزل خود خریداری کرد .

از سالها پیش تا به حال ساعت ها نقش مهمی در اکثر منازل داشتند و بعنوان یک شیء تزیین و وسیله ای برای کنترل زمان مورد استفاده افراد قرار می گرفت و در شکل های متنوعی خریداری می شد .

همچنین بخوانید : ساعت ایستاده سلطنتی مکمل منازلی با دکوراسیون سلطنتی در مدل های متنوع

ساعت ها در مد های مختلف مچی دیواری رو میزی و … مورد استفاده قرار می گیرد اما ساعت ایستاده برنجی دارای قیمتیست که با دیگر ساعت ها متفاوت می باشد و این تفاوت قیمت به دلیل کیفیت ماده مورد استفاده آن می باشد .

وسایل تزیینی زیادی در منازل قرار ارد که جلوه ای متفاوت به منازل مختلف می بخشد . این ساعت ها ی برنجی نیز دارای مدل ها و طرح های گوناگونیست که به شکل های فانتزی ، جانداران و … ساخته و در اختیار شما قرار داده می شوند .

همچنین بخوانید : عکس ساعت ایستاده برنز به همراه خریدساعت ایستاده وارسال رایگان به سراسرایران

اگر می خواهید ساعت هایی را در قیمت های مناسب تر خریداری نمایید می بایست از ساعت های چوبی استفاده نمایید که در فروشگاه اینترنتی دی ایران قابل فروش می باشد و در زیر به نمونه هایی از آنها می پردازیم .

اگر می خواهید منزلی با دکوراسیون متناسب و طراحی زیبا داشته باشید می توانید به مجله اینترنتی دکورمد مراجعه نمایید .

ساعت ایستاده برنجی :

ساعت ایستاده ایتالیایی طلایی A128

ساعت زیبایی که در تصویر مشاهده میکنید ساعت ایستاده فانتزی طلایی میباشد که در رنگهای کرم و قهوه ای نیز موجود است. این ساعت در مکانهایی مانند رستوران، کافی شاپ و سالن منزل هایی با بانوان باسلیقه بسیار زیبا جلوه میکند.

ساعت ایستاده برنجی

ساعت ایستاده جدید ۰۰۱۷

ساعت در رنگ قهوه ای به دلیل وجود رگه هایی با رنگ روشن تر بسیار زیبا و خاص جلوه می کند .

ساعت ایستاده برنجی

برای مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.