راه پله هایی منحصر به فرد و چشم گیر برای دکوراسیون منزل خود بسازید

اگر خانه شما چندطبقه دارد، یک زیر زمین  یا هر چیزی که باعث ایجاد دو سطح متفاوت در فضای خانه شما شده ، این امکان را برای شما وجود دارد که در خانه خود از راه پله هایی زیبا استفاده کنید.راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد: شما می‌توانید از راه پله های با ظاهری معمولی که در همه جا هستند، استفاده کنید و یا می توانید از یک راه پله هایی خاص با یک طراحی متفاوت و منحصربه فرد بهره بگیرید؛ که هر  ببینده ای را به خود جلب کند و ظاهری با شکوه به دکوراسیون منزل شما ببخشد .

البته در بیشتر موارد این کار نیازمند این است که شما در مراحل اولیه  ساخت خانه و یا در مراحل  بازسازی خانه باشید؛ تا شاید بتوانید ایده های خود را در ضمینه ی  راه پله اجرایی کنید. . با این حال، اگر شما اینفرصت  را دارید که از یک راه پله خلاقانه و خاص در منزل  خود بهره بگیرید ، به نکاتی که در ادامه مطلب برای شما خواهیم گفت  توجه کنید؛ تا بتوانید منحصر بودن  و زیبایی راه پله خانه خود راچندین برابر کنید.

راه پله هایی که در این مطلب برای  شما معرفی می‌کنیم، هر کدام دارای طراحی خاص و ویژه ای می باشند . به آنها خوب توجه کنید و ببینید کدام یک از این راه پلها  با سلیقه شما همخوانی دارد  و هم مناسب برای خانه شما می باشد؛

در بیشتر راه پله ها عرض پله ابتدایی، با عرض پله انتهایی مساوی هستند و تغییری در آن رخ نمی دهد. به جای اینکار، به گونه‌ای فضای خود را طراحی کنید که عرض پله ها یکسان نباشد باشد و  بالا رفتن و پایین آمدن از آن جذاب و متفاوت شود.

با نرده های موجود کارهای خلاقانه انجام دهید. هیچ روشی وجود ندارد که شما را مجبور کند که نرده‌ها را کاملا موازی با سطح پله ها نصب کنید. این نرده های عمودی به ایمنی کمک کرده اند و  از  آن یک زیبایی بصری خلق کرده اند.

می توانید  یکی از عناصر تشکیل دهنده  راه پله را  خاص و متفاوت انتخاب کنیدمثلا، پله ها را از قطعات بزرگ چوب بسازیدو به آنها جلوه ای متمایز بدهید .

راه پله 98

راه پله 9898

راه پله 2

راه پله 1

منبع : دی ایران

ساعت ایستاده از تولید بمصرف با ارسال رایگان-30%ارزان تر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.