دیوار هایی جذاب و منحصر به فرد با انتخاب دیوار پوش هایی از جنس کاغذ دیواری

در چند سال اخیر  انتخاب کاغذ دیواری های متنوع و رنگارنگ ، جای رنگ های ساده و یکدست قدیمی  را گرفته است  و با گذشت زمان  به تعداد طرفداران  این دسته از دیوار  پوش ها افزوده می شود. طرح ها و جنس های بسیار  متنوع، قابل شست و شو بودن آن ها  و دوام آنها از نکاتی  است که انتخاب کاغذ دیواری را در صدر فهرست دیوار پوش ها  قرار می دهد. درست است که درقبال آنها باید  هزینه بیشتری را متقبل شد، اما  در عوض، هم در هزینه های نگهداری آن صرفه جویی کرده اید و هم خانه شما   آن طور که دوست دارید، طراحی خواهد شد .جدا از مد شدن  کاغذ دیواری، یک سری از ویژگی های  منحصر به فرد  نیز آن را از سایر گزینه ها متمایز می کنداز جمله این ویژگی ها :
– تنوع  زیاد در رنگ و طرح آنها در مقایسه با سایر  دیوارپوش ها حیطه انتخاب  را برای انتخاب کاغذ دیواری باز می گذارد.

– برای نشان دادن سلیقهو سبک شما در دکوراسیون  ، یکی از بهترین گزینه هاست.

– برای سلیقه های گوناگون و متفاوت ، طرحی خاص و مطابق میل هر شخص وجود دارد.

–  کاغذ دیواری ها فضای خانه را صمیمی تر و گرم تر می کنند.

– برای پوشش ایراد های روی سطح دیوارها و گوشه کنارهای آن ، یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

– برای تزیین فضاهای خاص و ویژه ، مانند اتاق کودک یا اتاق مطالعه، راهی ساده و در عین حال بسیار کاربردی  و آسان پیش پایتان می گذارد.

البته به طور قطعی  نصب کاغذ دیواری، خیلی هم ساده  نیست؛ ولی به هر حال با توجه به فواید زیاد  آن، از هزینه و وقت اضافه می توان چشم پوشی کرد. البتهاگر  تجربه ای در این زمینه ندارید، بهتر است که کار را به کاردان ها  بسپارید! حتما لازم نیست کل فضای منزل را با کاغذ دیواری بپوشانید؛ می توانید بخش هایی از دیوار اتاق یا نیمی از دیوارها را پوشانده و بخش های دیگر را رنگ کنید  یا از انواع دیگر دیوارپوش، مانند تخته های چوبی و … بهره بگیرید کنید. اگر به دنبال خاص بودن  هستید، این روش راه مناسبی برای شما است و مطمئن باشید نتیجه این کار، ایده آل شما خواهد بود. شاید هم دوست داشته باشید تمام دیوارها، به جز یکی را با کاغذ دیواری ساده  و بدون طرح بپوشانید و برای آن دیوار خاص، کاغذی طرح دار و متفاوتاستفاده کنید . با این روش نقطه تمرکز و تاکیدی زیبا و خاص نیز در دکوراسیون منزل خود ایجاد کرده اید؛ که می تواند بک گراند  فوق العاده برای مبلمان و حتی شومینه تان بهحساب آید . یک نکته بسیار مهم در مورد این نوع  از دیوارپوش ها این است، که رنگ هایی را که به طور معمول استفاده نمی کنیم و به عبارتی از آنهادوری میکنیم را، به راحتی به کار می بریم و از قرار گرفتن در این فضای خاص  لذت هم می بریم. رنگ هایی نظیر نارنجی، لاجوردی  و حتی طلایی! شاید هم طرح هایی که هرگز به فکرمان هم نرسیده باشد، بتواند نظر شما را جلب کند و در فضای خانه مناسب وشیک  باشد.

دیوار 77

دیوار 77

دیوار6

دیوار 3

دیوار 2

دیوار 1

 

منبع : دی ایران 

سرویس خواب و خرید تخت خواب با ارسال رایگان-30%ارزان تر

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.