جلومبلی تاشو در قیمت های تولیدی همراه با تصاویر مدل های مختلف

جلومبلی تاشو می تواند یکی از کاربردی ترین اجزا برای منزل شما باشد که می توانید این میز های جلومبلی را در منازلی که از فضای کافی برخوردار نیستند استفاده نمود .

این جلومبلی ها دارای طرح های زیبایی می باشند که بر روی صفحه میز قرار دارد . این میز ها در شکل های بیضی ، مستطیل و گرد در فروشگاه اینترنتی دی ایران موجود می باشد و می توانید آنها را بصورت اینترنتی سفارش دهید .

این میز های جلومبلی از بهترین نوع مواد ساخته شده و ماندگاری بالایی را برای شما بهمراه دارند . جلومبلی های فروشگاه دی ایران را می توانید در رنگ های متنوعی سفارش دهید و دکوراسیون منزل خود را تکمیل نمایید .

همچنین بخوانید : میز جلومبلی مدرن در مدلهایی جذاب با رنگهایی بسیار زیبا+تصاویری از مدلهای مدرن

این میز ها را می توانید هماهنگ با مبلمان های متنوع خریداری نمایید ، این مبل ها نیز دارای تنوع بسیار بالایی می باشند که دامنه وسیعی را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهند .

فروشگاه دی ایران فروشگاهی اینترنتی می باشد که بازدید حضوری ندارد و مدل های زیادی از محصولات را در خود دارد که می توانید با هر سلیقه ای از این فروشگاه خرید نمایید .

همچنین بخوانید : تزیین میزجلومبلی بوسیله برخی اشیا + معرفی جلو مبلی و عسلی های باکیفیت

ارسال محصولات این فروشگاه به سرتاسر ایران امکان پذیر می باشد و در بسته بندی های مناسب و حباب پیچ برای شما ارسال می شود .

شما می توانید با مراجعه به مجله دکورمد از به روز ترین طراحی های داخلی منزل مطلع شده و با استفاده از خلاقیت خودبه همراه این طراحی ها منزلی خاص داشته باشید .

جلومبلی تاشو :

میز  عسلی های زیر از نوع تاشو می باشند که بر روی صفحه خود دارای طرح های زیبا و متنوعی می باشند . این میز ها دارای سطح براقی می باشند .

عسلی تاشو – V709

جلومبلی تاشو

میز عسلی تاشو – V200

جلومبلی تاشو

برای مشاهده مدل های بیشتر کلیک کنید .

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.