تابلو های عکس زیبا برای جذابیت بیشتر دیوار های بی روح و سرد در دکوراسیون منزل

پس از مدتی، همه ی ما  از محیط زندگی  اطراف خسته می شود، و همه چیز کسل کننده ویکنواخت می شود . نیاز به اکسیژن ، هوای مطبوع، فضای تازه، آدمی را ملزم به تغییری در محیط می کند تا کسل کننده گی و محیط تکراری را بشکند و نفس کشیدن را راحت تر کند و هوا را سبک تر! هیچ چیز به اندازه دیوار هایی خالی و بی روح خسته  کننده نیست. شما می توانید با استفاده  از تابلوها و آثار های  هنری مانع از ایجاد بی روحی و سردی  دیوارها شوید. پیشنهاد می شود  قبل از خرید تابلو ها بایدبه نکات زیر توجه کنید:

▪ قیمت و هزینه ی آثار هنری و تابلو های روی دیوارخبلی مهم نیست ؛ شما می توانید، نقاشی های فرزندان خود را بر روی دیوار های منزل  نصب کنید.

▪ عکس های خانوادگی فدیمی و جدید  ریز و درشت مورد علاقه خود را به شکل مجموعه ای در کنار هم بسازید و با کمک اسپری چسب روی دیوار نمایش دهید.

▪ تابلو ها و آثار هنری را باید در دید افرادی با قد متوسط باشند و هیچ وقت نباید تابلوها را بالاتر از ایناندازه نصب کنید.

▪ می توانید تابلوها را بر دیوار اغلب فضاهای خانه بیاویزید. اتاق غذاخوری، سرویس بهداشتی و حتی ورودی خانه را برای این کار فراموش نکنید؛ البته نباید فضا را بیش از حد شلوغ کنید.

▪ سعی کنید هیچ وقت تابلوهای کوچک را روی دیوارهای خیلی بزرگ نصب نکنید. اگر تابلوی کوچکی دارید و می خواهید آن را روی دیواری بزرگ نصب کنیدبهتر است قابی بزرگ برای آن ها در نظر بگیرید.

▪ پیشنهاد  می شود به جای میخ یا پیچ، از آویزهای مخصوص نصب تابلو بهره بگیرید . این آویز هاتوان تحمل  وزن بیشتری را را دلرند.

▪ همیشه  برای نصب تابلو از کسی کمک بگیرید؛ یک نفر تابلو را نصب کند و دیگری کمی عقب تربرای  و صاف و درست بودن محل نصب تابلو شما  را هدایت کند.

▪ قاب ها و تابلوهای روی دیوار را خیلی با فاصله ی دور از هم نصب نکنید. حداکثر فاصله لازم بین دو قابی که بالا و پایین یا کنار هم قرار دارند ، حدودا باید ۵ سانتی متر باشد.

▪ زیبایی تعادل و هماهنگی بصری را فراموش نکنید، سعی کنید همه قاب های بزرگ یا کوچک در یک منطقه نصب نکنید .

▪ قاب تابلوهای خود را تقریبا شبیه به هم انتخاب کنید و با تغییر جا و  محل نصب  آنها را  به جلوه ای متعادل برسانید.

▪ چیدمان عمودی برای  تابلو های دیوار بالای یک میز کنسول یا بالای  بخاری شومینه می توانند  محیطی شیک و زیبا یرای شما وجود آورد.

تابلو 111

تابلو 7

تابلو 4

تابلو 3

تابلو 2

تابلو 1

منبع : دی ایران

خرید بوفه استند از تولیدی با ارسال رایگان-30%ارزان تر 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.