بازسازی دکوراسیون آشپزخانه را با تغییرات کوچک و تزیین های شروع کنید

همه ی ما می دانیم که بازسازی و بروز کردن وسیله ها و دکوراسیون آشپزخانه ها هزینه ی بالایی دارد. اما با کمی دقت و خلاقیت در تزیین یا حتی جا به جایی های کوچک در آشپزخانه می توانید یک راه حل خوب برای رفع این مشکل ارائه دهید.

اگر کمی به فضای دکوراسیون آشپزخانه خود دقیق شوید راه های ساده برای تغییر و تزیین های بهتر در این مکان پیدا می کنید .مثلا تزیین خلاقانه دیوار های عاری از کابینت و پشت ظرف شویی و یا حتی رنگ زدن به کابینت ها در زیبایی و بروز رسانی تاثیر چشم گیری خواهد داشت .

امروزه راه های ساده برای انجام این کار را برای شما خواهیم گفت:

یکی از عناصر مهم که در نگاه اول یک آشپزخانه بسیار تاثییر گذار است دیوار های پشت ظرف شویی است.

اگر بخواهید به صورت کامل دیوار پوش های آشپزخانه ی خود را تغییر دهید ،هزینه و دردسر های زیادی دارد .

نوعی دیوار پوش ها هستند که با تخته های چند لایه ساخته می شوند و روکشی پیرکسی دارند .نصب این دیوار پوش ها  بسیار راحت است و به وسیله ی چسب به راحتی می توان آنها را در قسمت های مختلف نصب کرد .

قسمت مهم دیگر در آشپزخانه های آماده بازسازی کانتر ها یا همان رو کابینتی ها می باشند، کانتر ها تا حد زیادی تم و فضای آشپزخانه را مشخص خواهد کرد.اگر نمی خواهید برای تغییر کلی کانترها هزیته ی زیادی بپردازید بهتر است از کانتر های بتنی استفاده کنید .این کانتر ها با رنگ خنثی و مدرن ظاهری بسیار زیبا به آشپزخانهی شما خواهند بخشید .

گزینه ی بعدی برای تغییر آشپزخانه ها تغییر دادن دستگیره های کابینت هاست .شما با تغییر دستگیره های کابینت ها و کشو های آشپزخانه ها تغییری کوچک اما چشم گیری را در فضای آشپزخانه خواهید دید.

بازسازی 3

بازسازی 2

بازسازی 1

منبع : دی ایران

میز ناهار خوری چوبی و ام دی اف با ارسال رایگان-30%ارزان تر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.