فروش میزکامپیوتر ، در مدلهای متفاوت همراه با قمت های باورنکردنی بهمراه عکس

فروش میزکامپیوتر در فروشگاه اینترنتی در بهترین جنس و کارایی های بالا برای شما به اشتراک گذاشته می شود . که شما از خرید خود نهایت لذت را داشته باشید .

یکی از وسایلی که در ادارات مورد نیاز می باشد میز های کار می باشد که کار های خود را برروی آنها انجام می دهند . میز ها استفاده های زیادی برای ادارات دارند . مثلا میز های کامپیوتر که برای کار های کامپیوتری و جایگاهی برای کامپیوتر استفاده می شود .

میزهای کامپیوتر علاوه بر کاربردشان برای کامپیوتر می توانند جایگاهی برای قرار دادن وسایل و … باشد و برای نظم دهی به آن فضا کاملا مناسب است .

میز های کامپیوتر موجود در این سایت دارای کیفیت عالی و همچنین دارای رنگ بندی های متفاوت و زیبا می باشند که می توانند دکوراسیون اتاق کارشما را تحت تاثیر قرار دهند .

میز های کامپیوتری که در سایت دی ایران برای شما قرار می دهیم دارای مدل های بسیار متفاوت می باشند و ضد خش هستند . این میز ها دارای طرفداران زیادی می باشند و پرفروش هستند .

فروش میزکامپیوتر:

میز کامپیوتر کوچک – PC 117

میز کامپیوتر فوق از جنس ملامینه بوده و در رنگ های قرمز-مشکی، سفید-فیروزه ای، سفید مشکی، آنتیک لایت و آنتیک جویز میباشد.ابعاد این میز شامل ۷۷ سانتیمتر ارتفاع، ۷۰ سانتیمتر عرض و ۴۹ سانتیمتر عمق میباشد.این محصول به صورت بسته بندی شده کارتنی و محتوی ابزار مورد نیاز جهت مونتاژ میباشد.

فروش میزکامپیوتر
فروش میزکامپیوتر

میز کامپیوتر – PC 109

میز کامپیوتر فوق از جمله میزهای پرفروش و پرکاربرد میباشد.جنس این میز از ملامینه ضدخش و لبه های آن پوشیده شده از نوارهای pvc میباشد که این پوشش باعث جلوگیری از لب پر شدن میز میشود.ارتفاع این میز ۷۲ ، عرض ۱۱۰ و دارای عمق ۵۰ سانتیمتر میباشد.

در سمت راست این میز یک کمد بزرگ و قفل دار با عرض ۲۷ سانتیمتر و در سمت مخالف یک کشو ساخته شده است.

فروش میزکامپیوتر2
فروش میزکامپیوتر

منبع : دی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسان قیمتها لطفا قبل از ثبت سفارش خود استعلام قیمت بگیرید
+