خرید میز ناهار خوری چوبی ام دی اف جدید30%ارزان کم جا مدرن گرد شیک

انواع مدل میز ناهار خوری که در سایت مشاهده میشود تماما از جنس چوب و یا ام دی اف درجه یک بوده و با کیفیت بالایی طراحی و تولید شده اند . و در ساخت آنها به هیچ وجه از مواد غیر مرغوب و بی کیفیت استفاده نشده است .

خرید میز ناهار خوری سفارشی

دی ایران سعی دارد جهت تامین تمامی سلیقه ها محصولات خود را آماده سازی و عرضه نماید بطوری که سبب رضایتمندی مشتریان گردد با این حال در مورد انواع میز ناهار خوری مشتری میتواند رنگ میز ناهار خوری مورد نظر خود را سفارش دهد و یا تعداد افراد آن را خود انتخاب کند ، مثلا میز ناهار خوری 4 نفره 6، 8 یا 10 نفره سفارش دهد همچنین ممکن است مشتری مایل باشد جنس پارچه یا رنگ صندلی های میز ناهار خوری را به میل خود انتخاب کند که در اینصورت جهت هماهنگی میتواند با مسئول فروش به صورت تلفنی تماس حاصل کند .

عکس میز ناهار خوری در خانه مشتریان ما

عکس میز ناهار خوری

تحویل و قیمت میز ناهار خوری

در صورتی که مدل میز ناهار خوری شما به صورت سفارشی و خاص باشد حدود یک هفته تولید آن محصول طول میکشد و پس از آن برای مشتری ارسال خواهد شد . اما محصولاتی که در سایت موجود هستند بدون معطلی ارسال خواهند شد . همه محصولات با ارسال رایگان به سراسر کشور فرستاده میشود و مشتری تنها قیمت میز ناهار خوری را که در پایین محصول درج شده پرداخت میکند . جهت خرید میز ناهارخوری میتوانید بصورت اینترنتی یا تلفنی اقدام نمایید .

آدرس کارخانه : تهران - شهرک صنعتی چهاردانگه - تلفن: 66210841-021 موبایل: 09199656065 (فروش اینترنتی و بدون امکان بازدید حضوری)